MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 15228187
nr 1522 8187
Matsalsgrupp
7 delar, barockstil. Längd: 150 cm + fyra utdragsskivor om 60 cm. Bredd: 109 cm. Höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:14:30
20/2 19:09:31
Matsalsgrupp
Kondition: slitage, skador
nr 1522 8187
Matsalsgrupp
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 20 februari 2023 |
20/2 19:09:31 | 1 | Vinnande bud |